+370 657 73013
0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €

Konfidencialumas


Mes garantuojame, kad Jūsų registracijos duomenys išliks konfidencialūs ir bus naudojami tik siekiant įvykdyti Jūsų užsakymą. 
 
Administruodami savo internetinę svetainę - parduotuvę www.kojine.lt mes galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas gali būti panaudotas identifikuojant lankytoją ir renkant demografinę informaciją.
 
Internetinėje parduotuvėje www.kojine.lt esančiose užsakymų bei registracijos formose lankytojų prašoma pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą, telefono numerį, el. pašto adresą ir kt.). Šie duomenys bus naudojami vykdant Jūsų užsakymus, taip pat susisiekti su Jumis, jei jus aptarnaujantiems www.kojine.lt darbuotojams kiltų kokių nors klausimų. 
 
Įsipareigojame nenaudoti Jūsų pateiktų elektroninio pašto adresų reklaminiams laiškams siuntinėti, išskyrus atvejus, kai vartotojas pats užsisako naujienas elektroniniu paštu. Taip pat įsipareigojame neatskleisti lankytojų asmeninės informacijos trečiosioms šalims. Šis įsipareigojimas negalioja LR teisės aktuose numatytais atvejais.
 
Turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo sąlygas apie tai pranešę www.kojine.lt tinklalapyje. Jei Jūs šias sąlygas pakeitus naudojatės el. parduotuvės paslaugomis, laikome, kad sutikote su sąlygų pakeitimu.
 
Svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Mes neatsakingi už šių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.
 
Dėl iškilusių klausimų, prašome susisiekti su www.kojine.lt konsultantais elektroniniu paštu: pagalba@kojine.lt.